ΑΠΟΣΤΟΛΗ e-mail ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Αγαπητοί γονείς,

σύμφωνα με ηλεκτρονικό μήνυμα της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας  στις 16/3/2020, θα σας παρακαλούσαμε όπως αποστείλετε μια διεύθυνση ηλεκτρονικού σας ταχυδρομείου (e-mail)  στην ηλεκτρονική διεύθυνση του σχολείου ( mail@nip-loutr.fth.sch.gr ) προκειμένου να καταχωρηθεί στην ηλεκτρονική πλατφόρμα myschool (του δικτύου του ΥΠΟΠΕΘ).

Με τον τρόπο αυτό θα γίνεται και η εξακρίβωση πως στην τηλεκπαίδευση δεν υπάρχει λάθος στην καταχώριση στοιχείων.

Παρακαλώ πολύ για την άμεση ανταπόκρισή σας προκειμένου και η περαιτέρω μας επικοινωνία να είναι εφικτή και λειτουργική προς όλες τις κατευθύνσεις για το διάστημα που θα είναι σε αναστολή η λειτουργία των σχολικών μονάδων λόγω του κορωνοϊού SARS-CoV-2.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ανταπόκριση και συνεργασία,

Η προϊσταμένη,

Δαμαστιώτη Λίνα